Nešioklė – Be Lenka 4ever Mandala – Day

139.00

„Be Lenka 4ever“ yra ergonomiška, inovatyvi kūdikio nešioklė, auganti kartu su jūsų kūdikiu, t. y. ją galima pritaikyti atsižvelgiant į augančio kūdikio kūno dydį. „Be Lenka 4ever“ tinkama kūdikiams nuo 3 mėnesių iki maždaug 3 metų.

Išvalyti

Medžiaga: 100% medvilnė
Dydis: Reguliuojama ir tinkama kūdikiams nuo 3 mėnesių (europietiškas dydis nuo 62 iki 68) iki maždaug 3 metų amžiaus vaikams (iki europietiškojo 104 dydžio).
Ergonomika:  Ergonomiška M padėtis
Pagaminta: Rankų darbo gamyba Europoje

Nešioklės yra pilnai reguliuojamos, kad tiksliai atitiktų kūdikio dydį. Nešioklės plotį galima labai lengvai reguliuoti traukiant diržus, esančius priekinėje nešioklės atlošo dalyje, tiesiai virš klubo diržo. Tiesiog traukite raištelius iki kūdikio dydžio ir užtvirtinkite. Nešioklės atlošo aukštis taip pat reguliuojamas, pakelti ir nuleisti glaima naudojant nešioklės atlošo viršuje esančius tempiklius.

Mokomasis vaizdo įrašas apie „Lenka 4 ever Baby“ nešioklių naudojimą.

Pečių juostos

Klasikinės: Pečių juostos skirtos klasikiniam nešiojimui be galimybės kryžiuoti nugaros dalyje.

Plačios: Galima kryžiuoti nugaros dalyje.

Sagtys

Pečių diržai ir juosmens diržas turi sagtis, kad būtų galima tvirtai pritvirtinti nešioklę prie nešiojančiojo kūno. Papildomam saugumui užtikrinti sagtys yra pritvirtintos elastinėmis juostomis, apsaugant nuo netikėto atsegimo.

Galvos gaubtuvas

Nešioklė yra su gaubtu, kurį galite naudoti apsaugoti kūdikį nuo saulės, vėjo ar triukšmo. Jis ypač naudingas, kai kūdikis užmiega nešioklėje. Gaubtuvą galima patogiai prikabinti prie kabliukų, esnačių ant pečių diržų.

Elastinę juostą, esančią po gaubtu, galima suveržti ir atlaisvinti, taip pat prikabinti prie pečių juostų, taip palaikant kūdikio galvą.

Sauga

„Be Lenka“ nešioklės kūdikiams atitinka visus saugos reikalavimus, keliamus saugiam ir sveikam kūdikio nešiojimui. „Be Lenka“ nešioklės yra visiškai ergonomiškos, lengvai naudojamos ir ypač patogios kūdikiams ir juos nešiojantiems tėveliams.

„Be Lenka“ nešiokles galima naudoti kūdikį ar vaiką nešti tiek priekyje, tiek ir gale ant nugaros. Nešioklių dizainas užtikrina ergonomišką M padėtį optimaliam kūdikio kūno vystymuisi.

Pastaba: vadovaukitės skalbimo ir priežiūros instrukcijomis, nurodytomis produkto etiketėje.

Svoris 1 kg
Spalva

Rainbow, Rainbow

Petnešos

classic without the possibility of crossing, wide with the possibility of crossing

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!
Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje AntKoju.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą.
Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite apmokėjimą per Paysera.lt. Tuomet iš sąrašo galėsite pasirinkti apmokėjimą iš visų populiariausių elektroninės bankininkystės sistemų:
Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius)
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)
Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“)
Paysera (Paysera LT, UAB)

Mokėkite bankiniu pavedimu!
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.
Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti AntKoju.lt užsakymo numerį.
Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Antanina Buzienė
Gavėjo kodas: 619709
A/S: LT507300010162552435
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Mokėkite mokėjimo kortele!
Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele.
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBI INFORMACIJA. Dėl susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, ateinančiais mėnesiais siuntos gali vėluoti. Tikimės Jūsų bendradarbiavimo ir supratimo. Dar kartą atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų. Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu labas@antkoju.lt.
Užsisakytas prekes antkoju.lt internetinėje parduotuvėje pristatome per 1 - 9 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama) visoje Lietuvoje. Užsakymų į užsienį nesiunčiame.
Pristatymo laikotarpis nurodytas kiekvienos prekės kortelėje. Pristatymas vykdomas laikotarpiais: 1 - 5 darbo dienos, jei prekė yra sandėlyje, arba 5 - 9 darbo dienos, jei prekė yra užsakoma iš tiekėjų. SVARBU! Jei pasirinkote keletą prekių į krepšelį, kurių pristatymo laikotarpis skiriasi, tokiu atveju, visas prekes pristatysime per 5 - 9 darbo dienas.


Omniva Kurjeris
Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti el. paštu arba SMS žinute.
Prekių pristatymo metu, Omniva kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Omniva kurjerio siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.
Omniva paštomatas
Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Omniva paštomatai yra visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą.
Norint atsiimti siuntą, reikia prie siuntų terminalo pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą kodą / kodus. Įvedus kodą durelės atsidaro automatiškai.
Į Omniva paštomatą, siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).
Daugiau apie šį pristatymo būdą skaitykite čia


Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Siuntų atsiėmimo taškai (DPD Pickup) visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Apie pristatytą siuntą, būsite informuoti el. paštu ir (ar) SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite ją atsiimt.
Atėjus atsiimti siuntos beliks pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, jog gavote siuntą.


Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
LP Express paštomatai yra visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą.
Siuntą atsiimsite terminalo ekrane suvedę PIN kodą, kuris nurodytas pranešime apie į terminalą gautą siuntą.
LP EXPRESS siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).
Daugiau informacijos apie šį pristatymo būdą skaitykite čia.