Nešioklė – Be Lenka Mini – Mandala – Night

139.00

„Be Lenka Mini“ skirta patiems mažiausiems. Tai – ergonomiška, inovatyvi nešioklė, pagaminta iš itin patogios ir odelei draugiškos Be Lenka vaikjuosčių medžiagos. Ši nešiojimo priemonė auga kartu su jūsų mažyliu – ją galima reguliuoti atsižvelgiant į augančio vaikučio kūno sudėjimą. „Be Lenka Mini“ tinkama naujagimiams nuo 3 kilogramų iki maždaug 1,5 metų amžiaus vaikams.

Išvalyti

Medžiaga: 100% medvilnė
Dydis: Nešioklė reguliuojama ir tinkama naujagimiams nuo 3 kg iki maždaug 1,5 metų amžiaus vaikams (iki europietiško 92 dydžio)
Ergonomika:  Ergonomiška M padėtis, minkšta nešioklės nugarėlė
Pagaminta: Pasiūta rankomis Europoje

Nešioklės dydis reguliuojamas, kad tiksliai prisitaikytų prie mažylio kūno sudėjimo. Pagrindo plotis labai lengvai praplatinamas ir susiaurinamas raištelių, esančių virš juosmens diržo, pagalba. Tiesiog traukite raištelius iki reikiamo pločio ir užtvirtinkite mazgeliu. Nešioklės nugarėlės aukštis reguliuojamas dirželiais.

Sagtys

Petnešos ir juosmens diržas turi sagtis, kad būtų galima tvirtai pritvirtinti nešioklę prie nešiojančiojo kūno. Prie sagčių pritvirtintos elastinės juostelės apsaugo nuo netikėto atsisegimo.

Galvos gobtuvas

Prie nešioklės nugarėlės pritvirtintas gobtuvas apsaugos vaiką nuo saulės, vėjo ar triukšmo. Jis ypač naudingas, kai mažylis užmiega nešioklėje ar siekiant privatumo žindant. Gobtuvas patogiai užkabinamas ant kabliukų, easnčių ant petnešų.

Po gobtuvu įsiūta elastinė juostelė gali būti suveržiama ir užkabinama ant kabliukų, esančių ant petnešų, taip suteikiant papildomą atramą kūdikio galvelei.

Sauga

„Be Lenka“ nešioklės atitinka visus reikalavimus, keliamus saugiam ir sveikam mažylio nešiojimui. „Be Lenka“ nešioklės yra visiškai ergonomiškos, lengvai naudojamos ir ypač patogios vaikams ir juos nešiojantiems tėveliams.

Nešiojimo padėtis

„Be Lenka“ nešioklėmis vaikutį galima nešti tiek priekyje, tiek ant nugaros. Nešioklių dizainas užtikrina ergonomišką M padėtį optimaliam kūdikio kūno vystymuisi.

Svarbu!

Naudodamiesi nešiokle vadovaukitės saugaus nešiojimo ir priežiūros instrukcija bei informacija produkto etiketėse.
Saugaus nešiojimo ir priežiūros instrukcija.

Svoris 1 kg
Petnešos

Klasikinės

Mokėkite per elektroninę bankininkystę!
Atsiskaityti internetinėje parduotuvėje AntKoju.lt galima naudojantis elektronine bankininkyste arba per Paysera mokėjimų sistemą.
Užsakymo patvirtinimo metu pasirinkite apmokėjimą per Paysera.lt. Tuomet iš sąrašo galėsite pasirinkti apmokėjimą iš visų populiariausių elektroninės bankininkystės sistemų:
Swedbank interneto bankas (AB bankas „Swedbank“)
SEB interneto bankas (AB „SEB bankas“)
Luminor (Luminor bankas Lietuvos skyrius)
Citadele internet bankas (AB „Citadele bankas“)
Šiaulių banko „SB linija“ (AB „Šiaulių bankas“)
Paysera (Paysera LT, UAB)

Mokėkite bankiniu pavedimu!
Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą.
Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti AntKoju.lt užsakymo numerį.
Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Antanina Buzienė
Gavėjo kodas: 619709
A/S: LT507300010162552435
Bankas: AB bankas „Swedbank“
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Mokėkite mokėjimo kortele!
Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele.
Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite už užsakymą iškart!

SVARBI INFORMACIJA. Dėl susiklosčiusios situacijos tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje, ateinančiais mėnesiais siuntos gali vėluoti. Tikimės Jūsų bendradarbiavimo ir supratimo. Dar kartą atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų. Jei turite klausimų, rašykite mums el. paštu labas@antkoju.lt.
Užsisakytas prekes antkoju.lt internetinėje parduotuvėje pristatome per 1 - 9 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama) visoje Lietuvoje. Užsakymų į užsienį nesiunčiame.
Pristatymo laikotarpis nurodytas kiekvienos prekės kortelėje. Pristatymas vykdomas laikotarpiais: 1 - 5 darbo dienos, jei prekė yra sandėlyje, arba 5 - 9 darbo dienos, jei prekė yra užsakoma iš tiekėjų. SVARBU! Jei pasirinkote keletą prekių į krepšelį, kurių pristatymo laikotarpis skiriasi, tokiu atveju, visas prekes pristatysime per 5 - 9 darbo dienas.


Omniva Kurjeris
Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti el. paštu arba SMS žinute.
Prekių pristatymo metu, Omniva kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Omniva kurjerio siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.
Omniva paštomatas
Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Omniva paštomatai yra visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą.
Norint atsiimti siuntą, reikia prie siuntų terminalo pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti pranešimu ir (arba) el. paštu gautą kodą / kodus. Įvedus kodą durelės atsidaro automatiškai.
Į Omniva paštomatą, siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).
Daugiau apie šį pristatymo būdą skaitykite čia


Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
Siuntų atsiėmimo taškai (DPD Pickup) visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Apie pristatytą siuntą, būsite informuoti el. paštu ir (ar) SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite ją atsiimt.
Atėjus atsiimti siuntos beliks pateikti savo tapatybę įrodantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą) ir pasirašyti, jog gavote siuntą.


Pristatymas – NEMOKAMAS (užsakant prekių bent už 20€).
LP Express paštomatai yra visoje Lietuvoje. (žiūrėti sąrašą)
Apie gautą siuntą būsite informuotas SMS žinute ir (ar) el. paštu, todėl tiksliai žinosite, kada ir kuriame terminale galite atsiimti siuntą.
Siuntą atsiimsite terminalo ekrane suvedę PIN kodą, kuris nurodytas pranešime apie į terminalą gautą siuntą.
LP EXPRESS siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).
Daugiau informacijos apie šį pristatymo būdą skaitykite čia.