Pristatymas ir grąžinimas

Atsiskaitymo būdai

PRISTATYMAS IR GRĄŽINIMAS

Prekių pristatymas

Judame, krutame, kad jūsų užsakytas prekes pristatytume kaip įmanoma greičiau. Sandėlyje turimas prekes pristatome per 1-3 d.d., Lietuvoje sandėlyje neesančių prekių pristatymas per 3-10 d.d., nes vykdomas iš gamintojo sandėlių Europoje. Siuntimo laikas priklauso nuo pirktos prekės, dėl tikslesnio specifinės prekės siuntimo laiko labas@antkoju.lt. Dėl nenumatytų aplinkybių – kurjerio klaida, žmogiškosios klaidos, didelė vežėjų apkrova ar šventiniai laikotarpiai, siuntos gali vėluoti, apgailestaujame ir dedame visas pastangas, kad kliento kojos būtų laimingos!

Prekių grąžinimas

Pagal galiojančius teisės aktus, t. y. LR Civilinį Kodeksą ir Mažmeninės prekybos taisykles, įsigiję prekių internetinėje parduotuvėje antkoju.lt, kai neturėjote galimybės gyvai apžiūrėti prekių ir įvertinti jų tinkamumo, galite grąžinti kokybišką prekę per 14 dienų nuo pristatymo dienos, išskyrus išimtį dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių. 

Jeigu norite grąžinti kokybišką prekę, turite per 14 dienų nuo grąžintinos prekės pristatymo dienos užpildyti prekės ketimo / grąžinimo formą, nurodant savo užsakymo numerį ir el. paštu gausite adresą, kuriuo reikės išsiųsti grąžintinas prekes. Grąžinant kokybišką prekę, Jums tenka visos su jų grąžinimu susijusios transportavimo išlaidos.  Galite grąžinti vieną ar kelias prekes iš savo užsakymo. Grąžinama prekė turi būti tvarkingoje originalioje pakuotėje. Prekė turi būti nenaudota. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos ir pilnos komplektacijos. Jeigu grąžinama prekė ar jos pakuotė turi pažeidimų, dėl kurių prekės nebėra galimybės parduoti už tokią pat pirkimo kainą, tokia prekė gali būti grąžinama tik bendru sutarimu su pardavėju.

Jeigu Jūs per klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsakėte, tokios prekės grąžinimą apmokės pardavėjas. 

Norėdami grąžinti prekę, užpildykite prekės keitimo/grąžinimo formą per ne vėliau nei 14 dienų nuo pristatymo datos.