Susipažinkite- Vivobarefoot

vivobarefoot avalynė

VIVOBAREFOOT kompanija reprezentuoja ne tik batų prekės ženklą, bet taip pat atspindi filosofiją, kuri kelia iššūkius įprastoms avalynės normoms ir pabrėžia natūralaus judesio ir vaikščiojimą basomis patirties svarbą. Nuo pat pradžios VIVOBAREFOOT siekė pertvarkyti santykį tarp mūsų kojų ir žemės, ant kurios mes vaikščiojame, skatinant holistinį požiūrį į avalynės dizainą, kuris teikia pirmenybę kojų sveikatai, darnai ir ryšiui su gamta.

“Mūsų sėdimas gyvenimo būdas ir nenoras jūdėti kenkia mums ir mūsų planetai.”

Barefoot idėja

vivobarefoot avalynė

VIVOBAREFOOT esmė glūdi įsipareigojime imituoti jausmą tarsi vaikščiojant basomis, suteikiant apsaugą ir palaikymą. Šie batai yra kuriami su platesne pirštų zona, leidžiančia pirštams būti natūralioje padėtyje, skatinant gerą kojų mechaniką. Integruojant minimalistinius dizainus ir plonus padus, ši avalynė skatina patirtį, leidžiančią žmonėms jausti žemę po kojomis.

Šis vizija puikiai atsispindi visose batų modeliuose. Visai nesvarbu ar rinksitės batus sau ar vaikam. Verta pažymėti ir tai, kad ši įmonė kuria batus ne tik laisvalaikiui. Labai didelis dėmesys skiriamas sportui, žygiavimui, kopimui ar aktyviai veiklai.

VIVOBAREFOOT dizainas ir plėtra

apie vivobarefoot batus

VIVOBAREFOOT skiria didelį dėmesį darnai. Prekės ženklas deda pastangas naudoti aplinkai draugiškas medžiagas ir gamybos procesus, siekiant sumažinti ekologinį poveikį. Nuo perdirbtų medžiagų šaltinių iki tvarios gamybos metodų, VIVOBAREFOOT siekia sukurti avalynę, kuri gerbtų tiek gamtą, tiek žmones, kurie ją nešioja.

Prekės ženklo įsipareigojimas darnai plinta ne tik dėl batų. Ši batu įmonė aktyviai dalyvauja iniciatyvose, siekdama sumažinti atliekų kiekį ir sukurti teigiamą socialinį poveikį. Skatindama gilesnį supratimą apie tai, kaip avalynė veikia mūsų kūną ir aplinką- siekia inicijuoti didesnį pokalbį apie avalynės
vaidmenį mūsų gyvenime.

Kodėl rinktis VIVOBAREFOOT?

Tai yra daugiau nei tik avalynės įmonė; tai judėjimas, kuris skatina grįžimą prie mūsų natūralios būsenos – jis mus sieja su mūsų aplinka, skatina kojų sveikatą ir puoselėja darną. Per savo inovatyvius dizainus, kokybės įsipareigojimą ir atsidavimą gilesniam tikslui,
VIVOBAREFOOT yra liudijimas apie galimybe turėti
santykį tarp mūsų kojų ir pasaulio, kuriame mes vaikščiojame.

kodėl rinktis vivobarefoot