Antkoju.lt “barefoot” batai – geriausi batai sportui?

Antkoju.lt “barefoot” batai – geriausi batai sportui?

Ar mūsų parduodami “barefoot” tipo batai tinka sportui? Išsiaiškinkime kartu.
Tikrai nesumeluosime pasakydami, kad vis dažniau sulaukiam klausimo, ar mūsų batai yra tinkami sportui. Lygus padas, geras sukibimas su žeme ir daugiau vietos pirštams tikriausiai atkreipė ne vieno sporto salės megėjo dėmesį. Šiame straipsnyje mes pateiksime jums išsamius atsakymus į visus, su mūsų parduodamais “barefoot” tipo batais, susijusius klausimus.

batai sportui

Apsilankius sporto salėje ir atidžiau pasižvalgius, pamatysite, kad daugelis žmonių, kurie treniruojasi su svoriais, renkasi kitokius batus nei kiti. Tikriausiai kyla klausimų, kodėl? Ar tokios technologijos ir dizaino batai geresnis pasirinkimas?

 

Barefoot batai – lygūs padai

Dauguma standartinių batų, kuriuos žmonės dėvi sporto salėje, yra skirti bėgimui, o tai reiškia, kad jie turi lenktus ir minkštus padus, kurie padeda stumti sportininką į priekį ir išlaikyti tinkamą formą bėgiojant. Ir nors tokie batai tinka vaikščioti, bėgioti ir pan., jie nėra geriausias sprendimas svarmenų kilnojimui. Batai, kurie turi lygius padus gali pasiūlyti geresnę atramą, didesnį stabilumą ir padeda išmokti tinkamos kiekvieno pratimo kėlimo technikos. Ką jau kalbėti apie tinkamą stovėseną ir laikyseną.

Visi mūsų parduodami batai turi zero drop technologija (kojų pirštai ir kulnas yra tame pačiame lygyje), kuri ypač tinka tokiems judesiams kaip pritūpimai, štangos kėlimas stovint ir kiti pratimai, kuriems reikia kuo stabilesnės kojos padėties ir kur labai svarbus pėdos sąlytis su žeme.

geriausi batai sportui

Gera kaina ir ilgaamžiškumas

Jei ieškote ilgaamžių batų, kurie bus jūsų palydovai treniruotėje ne vienerius metus – galite drąsiai rinktis mūsų produkciją. Batai yra siuvami rankomis, todėl kiekvienai porai skiriame individualų dėmesį, o pirkėjų atsiliepimai leidžia mums teigti, kad mūsų parduodami batai palieka tik geriausius įspūdžius. Šie batai yra puikus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam sportininkui.

Greitas apsipirkimas bei pristatymas garantuos jums tai, kad jau sekančią treniruotę galėsite išmėginti mūsų batus.

Galų gale, jei nuspręsite, kad svorių kilnojimas ne jums, tai tikrai ne bėda. Šių batų dizainas leis jums mėgautis jais kasdien ir naudoti juos kaip laisvalaikio avalynę.

Batai be amortizacijos – geriausi batai sportui?

Mūsų batai beveik neturi arba išvis neturi amortizacijos, kurią paprastai turi įprasti batai. Tai suteikia didelę naudą žmonėms, kurie nori užsiimti sportu su svoriais, nes avalynė be amortizacijos suteikia geresnį žemės pojūtį ir didesnį stabilumą, kad galėtumėte tvirtai stovėti ant kojų, net ir kilnodami didelius svorius.

Avėdami mūsų avalynę ir atlikdami pratimus, iš karto atsistumiate nuo žemės, todėl galite išnaudoti daugiau impulso ir pėda padeda išlaikyti tinkamą laikyseną viso judesio metu. Tai puikiai jaučiama atlikus pratimus, tokius kaip pritūpimas ir trauka.

Barefoot avalynė ir skirtingos sporto šakos:

Barefoot avalynė yra specialiai sukurta sportininkams, kurie nori patirti saugią ir natūralią kūno judesių kontrolę. Ji yra labai lengva ir plona, todėl jūs galite jausti žemę ir savo kūną, o tai leidžia jums geriau pajusti savo kūno padėtį ir lengviau išlaikyti pusiausvyrą.

Bėgikams, Barefoot avalynė yra labai naudinga, nes ji padeda užtikrinti natūralų jų kojų judesių ritmą ir skatina gerą kūno laikyseną. Tai ypač svarbu bėgant ilgus atstumus, kai nuolat reikia išlaikyti tvirtą kūno laikyseną.

Tinklinio ir badmintono sportininkams, Barefoot avalynė taip pat yra puikus pasirinkimas, nes ji leidžia lengviau manevruoti ir greičiau reaguoti į varžovo judesius, o tai yra svarbu šiose greitos reakcijos sporto šakose.

Barefoot batai, tai nauda jūsų sveikatai ir sportui

Nepamirškime ir kitų Barefoot tipo avalynės naudų jūsų sveikatai. Avėdami barefoot avalynę, jūs:

  • Stiprinat pėdų sausgysles ir raiščius
  • Atliekate plokščios pėdos profilaktiką
  • Išlaikote sveikesnę kūno laikyseną
  • Stiprinat apatinės nugaros ir klubų dalis
  • Pagerinat haluksus
  • Stimuliuojat pėdų nervų galūnes

Apibendrinant galima teigti, kad antkoju.lt parduodami batai yra puikus pasirinkimas tiek sportui, tiek laisvalaikiui. Net jei nesate sportininkas, bet norite geresnės laikysenos ar jūsų pėdos ir kojų pirštai kenčia – “Barefoot” avalynė yra sprendimas Jums. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.

Leiskite savo pėdoms džiaugtis, o kartu pagerinkite kiekvienos treniruotės patirtį.