Rankomis pagaminta avalynė

Rankomis pagaminta avalynė

Kiekvieną Be Lenka Barefoot porą tiksliai supjausto ir sumontuoja kvalifikuoti meistrai Slovakijoje ir Čekijoje. Avalynė pagaminta rankomis išlaikant geriausią kokybės, išskirtinumo ir komforto santykį.

Pagaminta rankomis avalynė

Sąžiningas elgesys su darbuotojais ir jų sveikata bei sauga mums yra svarbiausia.

Gaminame etiškai, saugiomis darbo sąlygomis, laikomės griežtų Europos Sąjungos darbuotojų sveikatos ir saugos standartų bei mokame sąžiningą atlygį savo darbuotojams. Stengiamės, kad laimingi mūsų darbuotojai sukurtų batus jūsų laimingoms kojoms.

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas

Pagaminta rankomis Barefoot avalynė

Aukščiausios kokybės, modernios, kokybiškos ir kruopščiai apdorotos medžiagos, tokios kaip merino vilna, oda ar drobė, yra kiekvienos mūsų kolekcijos pagrindas. Mes teikiame pirmenybę Europos, o ne Azijos tiekėjams, todėl mūsų batai yra šiek tiek brangesni, tačiau daug geresnės kokybės. Pagaminta rankomis avalynė yra mūsų kokybės garantas.

Tai, kad įvairiose pasaulio šalyse yra tūkstančiai patenkintų klientų, kalbančių skirtingomis kalbomis, byloja apie mūsų kokybę.

Tikime, kad atstovaujame vertybes, kurios yra labai svarbios ir jums. Norime parodyti, kad galime sukurti patikimą ir etišką prekės ženklą, gerbiantį gamtą ir kiekvieną dalyvaujantį asmenį, suteikiantį komfortą ir ramybę vaikščiojant mūsų batais.

Šaltinis: Be Lenka